موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 

در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها  از جمله استان آذربایجان شرقی و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه همدان

 • مرکز توانبخشی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان

  مجموعه توانبخشی همدان با بخش‌های فعال شامل فیزیوتراپی، آب درمانی، کار درمانی و مشاوره و بخش‌های آماده سرویس‌دهی همچون اورژانس، جراحی محدود، بستری، اروتز و پروتز در حال فعالیت و خدمت رسانی است.

  درمانی و توانبخشی

 • استخر ارم چندمنظوره موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان

  مجموعه ورزشی همدان دارای سالن چند منظوره، سالن آمادگی جسمانی، پینگ پنگ، دارت، استخر سر پوشیده ویژه جانبازان، اطفال و عموم که شامل جکوزی، سونای خشک و بخار، تونل آب سرد و اتاق ماساژ می‌باشد .

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار شماره ۲ واقع در بلوار جانبازان همدان در حال خدمت رسانی به جامعه ایثارگری و عموم مردم بوده که شامل سالن ورزشی چند منظوره، تیر اندازی، سالن آمفی تئاتر ۱۵۰ نفری، امکانات استراحتی و اردوئی، رستوران غذا خوری ۶۰۰ نفره در دو طبقه است.

  مجموعه فرهنگی ایثار شماره ۲