موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان
فراموشی رمز عبور ؟

مراکز ورزشی

استخر و سالن‌های ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان

0 نقد و بررسی

این باشگاه یکی از کهن‌ترین باشگاه‌های ایران است و اولین باشگاه سوارکاری در استان که اسب‌هایی با نژادهای مختلف نگهداری و پانسیون می‌شود. با ظرفیت 2 باب ساختمان اصطبل و گنجایش 50راس اسب و یک مانژ سوارکاری در حدود 8 ماه در سال مجری برگزاری کلاسهای آموزشی در سطوح خاص، مبتدی، پیشرفته و انجام مسابقات استانی در طول سال از مزایای این باشگاه می‌باشد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
0 نقد و بررسی

استخر سرپوشیده شهدای غواص در بهترین نقطه توریستی و تفریحی شهر همدان واقع شده که در نوع خود یکی از مجهزترین سالن ها در استان بوده که شامل امکانات : استخر ویژه جانبازان، استخر بزرگ شنا، استخر شنای کودکان، سونای خشک و بخار، تونل آب سرد، اتاق ماساژ، بوفه ورزشی و خوراکی می‌باشد. این مجموعه علاوه بر خدمات‌دهی به جامعه ایثارگران با بکارگیری مربیان مجرب جهت آموزش رشته‌های مختلف از افراد و اقشار آقایان و بانوان تا مرحله پیشرفته ثبت‌نام بعمل می‌آورد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب
سالن ورزشی چندمنظوره موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه همدان

سالن چندمنظوره ایثار در رشته‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال و اسکیت ارائه خدمات می‌نماید. همچنین سالن آمادگی جسمانی و سالن پینگ پنگ و دارت نیز از دیگر امکانات این مجموعه می باشد که مسابقات و کلاس‌های آموزشی نیز در این مجموعه انجام می‌گیرد.

حدود قیمت0.000ت انتخاب